1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kemal Aktaş'tan Eş Başkanlara Ziyaret

Kemal Aktaş'tan Eş Başkanlara Ziyaret

Kemal Aktaş'tan Eş Başkanlara Ziyaret
A+A-

Van Bağımsız Milletvekili Kemal Aktaş ve Demokratik Toplum Kongresi’nden (DTK) bir heyet, İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser’i ziyaret etti.


Bostaniçi Mahallesi’nde bulunan belediyeye ait hizmet konteynerinde gerçekleştirilen ziyarette Bidav ve Keser, Aktaş’ı kapıda karşıladı. Daha sonra başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, seçim sonrası yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin Bidav ve Keser, Aktaş’a bilgiler verdiler. İpekyolu’nun önemli bir yerleşim yeri olduğunu belirten Aktaş, halka hizmet yapmanın kutsal bir görev olduğunu ifade etti. Parti olarak Van’da ve ilçelerde önemli bir zafer elde ettiklerini dile getiren Aktaş, “Parti ve belediyeler olarak halkımıza hizmet yapmak bizim temel hedefimiz olacak. Van başta olmak üzere ilçelerimizde önemli çalışmalar yaparak, belediyecilikte model ve örnek olmamız gerekiyor” dedi.


Aktaş ve DTK heyeti tarafından yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Bidav ve Keser, halkın seçimlerde kendilerine göstermiş olduğu teveccühe layık olmak için çok çalışacaklarını ve İpekyolu’nu örnek bir yerleşim yeri haline getireceklerini dile getirdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT