1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir:

Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir:

Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir:
A+A-

Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Aka Gündüz Özdemir, "Yöneticinin vizyonu geniş, hafızası güçlü olmalı" dedi. Biga Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (BİSİAD) sinerji kahvaltısına katılan Kele

Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Aka Gündüz Özdemir, "Yöneticinin vizyonu geniş, hafızası güçlü olmalı" dedi.
Biga Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (BİSİAD) sinerji kahvaltısına katılan Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Aka Gündüz Özdemir, genç nüfusun Türkiye'nin en büyük kozlarından biri olduğuna dikkat çekti. Özdemir, "Tabii ki bunun yanı sıra hükümete de görevler düşmektedir. Teşvik politikaları daha fazla katma değer sağlayacak alanlara yöneltilmelidir. Dünya pazarlarında rekabet edemeyecek mal üretimi sadece iç pazarda kalır, bu da amaca hizmet etmez. Bu yolculukta yol kazaları olacaktır. Ortadoğu'da olanlar belli, Avrupa'nın hali de belli. Tüm bunlara rağmen bizim hala ihracatımız artıyorsa burada mutlaka bu dinamizmi sağlayan özelliğimiz var demektir. Avrupa bundan daha fazla krize giremez, girmeyecektir, dolayısıyla Türkiye'nin performansı artacaktır. Komşularımızdaki sıkıntıları iyi tahlil edersek hedeflerimizde sapmalar yaşamayız" diye konuştu.
"İşi yaparken beynini o işin içine sokmazsan üretken olamazsın" diyen Özdemir, "Böyle olduğum için her meseleyi anlamaya çalışıyorum. Sonuç odaklı biriyim. İşi uzatmadan pratik çözümler bularak bitirmeyi severim. Üniversite yıllarımdan bir hocam, size verilen hiçbir işi asla küçümsemeyin derdi. Bunun anlamını merak ederdim. Sonra iş hayatına girince baktım ki durum gerçekten farklı. İş dünyasında sadece işini iyi yapanlar yükselir. Koç Topluluğu'nda farklı yönlerimiz iş yaparken öne çıkmaya başlar. Bir yönetici verdiği sorumluluğun iyi kullanıldığını görürse o kişiyi destekler. İşin mantığı da budur. İnsanlara karşı mesafe koymasını beceririm. Ölçerim, tartarım ve ona göre kendime bir mesafe belirlerim" dedi.
(MŞ)

26.01.2013 16:35:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT