1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Keçiören Belediyesi'nden Suriye Halkına Destek

Keçiören Belediyesi'nden Suriye Halkına Destek

Keçiören Belediyesinden Suriye Halkına Destek
A+A-

'Suriye için bir ekmek, bir battaniye' kampanyasına katılan Keçiören Belediyesi, ilçe halkının desteği ile toplanan yardım malzemelerini Gaziantep'e gönderdi. Suriye halkına zorlu kış şartlarında des

'Suriye için bir ekmek, bir battaniye' kampanyasına katılan Keçiören Belediyesi, ilçe halkının desteği ile toplanan yardım malzemelerini Gaziantep'e gönderdi.
Suriye halkına zorlu kış şartlarında destek veren Keçiören Belediyesi, yardım TIR'ını yola çıkardı. Battaniye, gıda ve giyim malzemelerinin konulduğu TIR, Gaziantep'e hareket etti. TIR'ı uğurlayanlar arasında Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da vardı. Başkan Ak, "Sayın Başbakanımızın da desteklediği bu yardım kampanyasını, Keçiören Belediyesi olarak biz de destekliyoruz. Suriyeli kardeşlerimiz zor durumda, halkın durumu çok vahim. Suriye'de bir zulüm işleniyor. Keçiören Belediyesi, işlenen bu zulme sessiz kalmayarak, zorlu hava şartlarında ulaştırılacak insani yardım malzemelerinin Suriye halkına hem moral olmasını hem de ihtiyaçlarını bir nebze de olsa gidermelerine katkıda bulunmasını amaçlıyoruz" dedi.
Yardım malzemeleri, Gaziantep'deki Suriyeli sığınmacıların barındığı çadır kentlerde dağıtılacak.
(EY-OK-Y)

09.01.2013 17:43:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT