1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği Kongreye Gidiyor

Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği Kongreye Gidiyor

Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği Kongreye Gidiyor
A+A-

Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği 8. Olağan kongresinin yapılacağı belirtildi. Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Cüneyt Şahin Öz,

Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği 8. Olağan kongresinin yapılacağı belirtildi.
Kdz. Ereğli Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Cüneyt Şahin Öz, derneğin kuruluşlarının 14. Yılında 8. Olağan Kongresini 23 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 14.00'de Kdz. Ereğli Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştireceklerini söyledi.
Tüm üyeleri kongreye davet ettiklerini belirten Öz, "Öncelikle belirtmek isterim ki 1965 yılında kurulmuş ilk mezunlarını 1968 yılında vermiş ve 44 dönemde 20 bini aşkın mezunu olan Kdz. Ereğli Lisesi'nin Mezunlar Derneğinin Yönetim Kurulunda bulunmak ve görev almak başlı başına, hiçbir şeyle değişilmeyecek, önemli bir onur kaynağıdır. İki yıllık görev dönemimizi mezunlarımızın ve üyelerimizin desteği ile pek çok aktivite, sosyal ve kültürel çalışmaların başarıları ile tamamlamış bulunuyoruz.
Daha güçlü ve daha büyük bir dernek yapısı ve yurdun her tarafındaki şubeleşmelerle 21. yüzyıla damgasını vuracak bir dernek olma amacındayız. Bu amaca ulaşmak için dün olduğu gibi yarında mezunlarımızın, dostlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Biz olmak ve daha güzel başarılara imza atabilmek için tüm üyelerimizi 8. Olağan Genel Kurulumuza bekliyoruz. Kongrenin şimdiden başarılı geçmesini mezunlarımız, okulumuz ve Kdz. Ereğli'miz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
(HH-SA)

19.02.2013 13:17:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT