1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kbü'de Hizmet İçi Eğitim Semineri

Kbü'de Hizmet İçi Eğitim Semineri

Kbüde Hizmet İçi Eğitim Semineri
A+A-

Karabük Üniversitesi'nde (KBÜ) Toplam Kalite Yönetimi kapsamında Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen hizmet içi eğitimlerinin 4. oturumu yapıldı. KBÜ Fen Fakültesi Konferans Salonu'nda

Karabük Üniversitesi'nde (KBÜ) Toplam Kalite Yönetimi kapsamında Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen hizmet içi eğitimlerinin 4. oturumu yapıldı.
KBÜ Fen Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitimde, KBÜ Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Doç. Dr. Abdullah Karakaya tarafından "Yönetimdeki Gelişmeler", "Yönetsel Sorunlar ve Personel Güçlendirme" konularında eğitim verildi. Karakaya, seminerde yaptığı konuşmada başarının bir bütün olduğunu ve bu bütünün unsurların bir araya gelmesiyle oluştuğunu belirterek, "Bu unsurların rastgele bir araya gelmesini beklemek bilimselliğe ve akılcılığa aykırıdır" dedi.
Karakaya ayrıcı katılımcılara verimli şekilde çalışma, hangi yöntemlerle çalışılmalı, mesai tanzimi, üst yönetim ve kararları, yöneticiye komşu kavramlar, vizyon, amaç, hedef, iletişim, yönetim, kurumsal yönetim, sorumluluk ve şeffaflık, iş süreçleri, iş yükü ve çalışma hakkında bilgiler aktardı.
(YE-SA)

06.02.2013 16:07:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT