1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kazanım Değerlendirme Sınavında Pazarlar İl İkincisi Oldu

Kazanım Değerlendirme Sınavında Pazarlar İl İkincisi Oldu

Kazanım Değerlendirme Sınavında Pazarlar İl İkincisi Oldu
A+A-

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde yapılan 8., 9., ve 12. sınıflara yönelik kazanım değerlendirme sınav sonuçları açıklandığı ve Pazarlar ilçesi 42.92 net ortalaması ile il ikin

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde yapılan 8., 9., ve 12. sınıflara yönelik kazanım değerlendirme sınav sonuçları açıklandığı ve Pazarlar ilçesi 42.92 net ortalaması ile il ikincisi olduğu bildirildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde yapılan 8., 9., ve 12. sınıflara yönelik kazanım değerlendirme sınav sonuçlarına göre Pazarlar ilçesi 8. sınıflarda 42,92 net ortalaması ile 13 ilçe arasından 2. oldu.
Pazarlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, bu sonuçlar üzerine yaptığı değerlendirmede, "Bu güne kadar yapılan çalışmaların karşılığını almaya başladık. Öncelikle bize bu konuda maddi manevi desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız İshak Çınar'a teşekkür ederim. Bu yoğun çalışma temposunda büyük özveriyle çalışan okul idarecilerine, öğretmenlerine ve velilerine ayrıca teşekkür ederim. Çalışmalarımız benchmarking çalışmaları kapsamında hazırlanan projeler doğrultusunda kararlı bir şekilde devam edecektir" dedi.
(MB-EFE)

29.01.2013 11:12:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT