1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayserispor Şanssızlığı Kırmak İstiyor

Kayserispor Şanssızlığı Kırmak İstiyor

Kayserispor Şanssızlığı Kırmak İstiyor
A+A-

Kayserispor Teknik direktörü Robert Prosinecki, takımın üzerindeki şanssızlığı kırmak istediklerini belirterek, "Trabzonspor maçında elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız" dedi. Kadir Ha

Kayserispor Teknik direktörü Robert Prosinecki, takımın üzerindeki şanssızlığı kırmak istediklerini belirterek, "Trabzonspor maçında elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız" dedi.
Kadir Has Tesisleri'nde deplasmanda oynanacak olan Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kayserispor'da Steinsson haricinde tüm futbolcular antrenmana katıldı.
Antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kayserispor Teknik direktörü Robert Prosinecki, "Fenerbahçe maçı ile alakalı olarak iyi futbol aynadığımızı söyleyebiliriz. Son dakikalarda öne geçtik ama yediğimiz gol bizi üzdü. İyi niyetli futboldan ve istediğimizi sahaya yansıtmaktan memnunum. İyi yoldayız" dedi.
Prosinecki, son zamanlarda daha doğru bir futbol oynamaya başladıklarının altını çizerek, "Üstümüzdeki şanssızlığı atarsak daha iyi olacağız. Trabzon'un güçlü bir takım olduğunu biliyoruz. Zor maç olacak ama biz de kendimizi biliyoruz. Elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak maçı almak istiyoruz" diye konuştu.
Kayserispor, antrenmana düz koşu ile başlayarak, pas çalışması ve taktik ağırlıklı antrenman ile devam etti.
(AÖ-BÇ-BÇ-S)

05.12.2012 16:08:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT