1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kayseri Osb Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Kayseri Osb Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Kayseri Osb Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
A+A-

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarının gününü kutladı. Ahmet Hasyüncü yaptığı açıklamada, "Kamu yararı gözetilerek fark

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarının gününü kutladı.
Ahmet Hasyüncü yaptığı açıklamada, "Kamu yararı gözetilerek farklı düşünce ve görüşlerin ifade edilmesine olanak sağlamak gibi önemli bir misyonu yerine getiren basınımız, tarafsızlık ilkesinden hareketle kamuoyunun doğru haber alma hakkını kullanabilmesine de vesile olmaktadır. Dolayısıyla günümüzde basın, yasama-yürütme ve yargı kuvvetlerinden sonra gelen dördüncü kuvvet sıfatıyla bilgi edinme hakkı, haberleşme özgürlüğü, insan hakları ve demokrasinin en vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Böylesine önemli bir sorumluluğu, her türlü zor şartlar altında çalışarak yerine getirmeye çalışan değerli basın mensuplarımızın bu anlamlı gününü tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim" dedi.
(AÖ-Y)

10.01.2013 11:16:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT