1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kayseri Jet Kumpanya İle Coşuyor

Kayseri Jet Kumpanya İle Coşuyor

Kayseri Jet Kumpanya İle Coşuyor
A+A-

''Yolcusunu en çok seven'' havayolu Atlasjet, Kayserilileri Jet Kumpanya ile buluşturuyor. Ayrıca 09-10 Şubat tarihlerinde Kayseri Forum ve Kayseri Park AVM'lerindeki Atlasjet standına uğrayan herkes,

''Yolcusunu en çok seven'' havayolu Atlasjet, Kayserilileri Jet Kumpanya ile buluşturuyor. Ayrıca 09-10 Şubat tarihlerinde Kayseri Forum ve Kayseri Park AVM'lerindeki Atlasjet standına uğrayan herkes, 20 TL indirim kuponu kazanıyor.
"Jet Kumpanya" ile Mahşer-i Cümbüş ve öğrencileri ekibi, Forum AVM'de Kayserililere yarışmalarıyla sürpriz hediyeler kazandırırken gösterileriyle coşturacak.
Ayrıca 09-10 Şubat tarihlerinde Forum ve Park Alışveriş Merkezleri'nde Atlasjet standına uğrayan herkes 20 TL indirim kuponu kazanıyor. Ocak ayı itibariyle İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Kayseri'ye haftanın her günü günde üç sefer düzenleyen Atlasjet, BusinessClass ve EkonomiPlus ayrıcalıklarını Kayseri'ye de taşıyor.
Yüksek hizmet kalitesi ve ulaşılabilir fiyatları ile dikkat çeken Atlasjet, Kayseri halkını 09-10 Şubat tarihlerinde Forum ve Park Alışveriş Merkezleri'ne bekliyor.
(ZB-Y)

08.02.2013 14:28:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT