1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kayseri Halkı Başkanların Performansından Memnun Kayseri

Kayseri Halkı Başkanların Performansından Memnun Kayseri

Kayseri Halkı Başkanların Performansından Memnun  Kayseri
A+A-

Andy-ar araştırma şirketinin belediye başkanlarının performanslarını değerlendirdiği araştırmada Kayseri halkının belediye başkanlarının performansından memnun olduğu ortaya çıktı. Andy-ar araştırm

Andy-ar araştırma şirketinin belediye başkanlarının performanslarını değerlendirdiği araştırmada Kayseri halkının belediye başkanlarının performansından memnun olduğu ortaya çıktı.
Andy-ar araştırma şirketinin 6 ayda bir 16 Büyükşehir Belediye Başkanı ve 15 il ve ilçe belediye başkanının performanslarının vatandaşlar tarafından değerlendirildiği araştırmada, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ilk sırada yer aldı.
Türkiye genelinde en başarılı 20 ilçe belediye başkanı sıralamasında Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız 53,3 oran ile 15. sırada, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç 52,1 oran ile 17. sırada yer aldı.
"Genel olarak düşündüğünüzde mevcut ilçe belediye başkanınızın çalışma performansından memnun musunuz?" sorusuna ise verilen cevaplar sonrasında 53.3'ün Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız'ın çalışmalarından memnun olduğu, 35.5'in memnun olmadığı, 10.8'in ise kısmen memnun olduğunu tespit edildi.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'tan ise, verilen cevaplar sonrasında 52.1'in memnun olduğu, 36.4'ün memnun olmadığı, 11.5'in ise kısmen memnun olduğunu bildirdiği ortaya çıktı.
Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'dan ise, 50.6'nın memnun olduğu, 36.3'ün memnun olmadığı, 13.1'in ise kısmen memnun olduğu tespit edildi.
(AÖ-Y)

04.12.2012 17:07:00 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT