1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayseri Erciyesspor, 1461 Trabzon Maçı Hazırlıklarına Başladı

Kayseri Erciyesspor, 1461 Trabzon Maçı Hazırlıklarına Başladı

Kayseri Erciyesspor, 1461 Trabzon Maçı Hazırlıklarına Başladı
A+A-

PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor hafta sonu oynayacağı 1461 Trabzon maçı hazırlıklarına başladı. Hacı Boydak Tesislerinde, 1461 Trabzon maçı hazırlıklarına başlayan Kayseri Erciyessporlu

PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor hafta sonu oynayacağı 1461 Trabzon maçı hazırlıklarına başladı.
Hacı Boydak Tesislerinde, 1461 Trabzon maçı hazırlıklarına başlayan Kayseri Erciyessporlu futbolcular antrenmanda ısınma çalışmaları ve düz koşu yaptı. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, "Bucaspor maçını sahamızda kazanmamız gerekiyordu. Maalesef maçtan beraberlik ile ayrıldık. Kazanabileceğimiz pozisyonları bulduk. Özellikle maçın ilk 15 dakikasında iyi pozisyonlarımız vardı. Onları değerlendirebilsek belki maçın gidişatını farklı hale getirebilirdik ama o pozisyonların kaçmasından sonra oyun dengelendi. Daha sonraki bölümde rakip maça ortak oldu. Oyunun genelinde daha çok üretken olmaya çalışan, pozisyon bulmaya çalışan bir takım görüntüsündeydik ama istediğimiz pozisyonları pek yakaladık diyemeyiz" diye konuştu.
Maçın ikinci yarısında istedikleri oyunu ortaya koyamadıklarını belirten Özköylü, "Maçın geneli itibariyle biz kendi istediğimiz oyun anlayışından uzak görüntüdeydik. İyi günümüzde değildik. Kendi düşüncemize göre iyi maç oynamadık. Özellikle maçın son dakikalarında rakibin birkaç tane atağı vardı ama maçı en çok kazanmak için pozisyon üreten Erciyesspor oldu. Yakaladığımız pozisyonları değerlendiremediğimiz için maçtan beraberlikle ayrıldık" dedi.
(OD-AÖ-MSB-EYB-S)

28.01.2013 15:06:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT