1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaynaşlı Futsala Ev Sahipliği Yapıyor

Kaynaşlı Futsala Ev Sahipliği Yapıyor

Kaynaşlı Futsala Ev Sahipliği Yapıyor
A+A-

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesine geçen Kaynaşlı Spor Salonu, spor faaliyetleri ile canlanıyor. Kaynaşlı Spor Salonunda Genç Kız ve Erkekler Futsal müsabakaları oynanıyor. Kay

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesine geçen Kaynaşlı Spor Salonu, spor faaliyetleri ile canlanıyor. Kaynaşlı Spor Salonunda Genç Kız ve Erkekler Futsal müsabakaları oynanıyor.
Kaynaşlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda Okul Sporları Federasyonu Futsal Müsabakaları devam ediyor. Yaklaşık 6 ay önce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesine geçen Spor Salonunda faaliyetler de başladı. Antrenörlerin istihdam edilmesi ile birlikte Kaynaşlı'daki spor ruhu da canlandırılmaya çalışılıyor. Bu çerçevede okul sporları futsal müsabakaları Kaynaşlı'ya verildi. Genç Kızlar kategorisinde 9 takım bulunurken Erkeklerde bu sayı 15'e çıkıyor.
Genç Erkek ve Kızlar kategorilerinde müsabakalar devam ederken 18 Şubat tarihinde oynanan müsabakalarda kızlar kategorisinde Gümüşova Lisesi Gölyaka ÇPL'yi 2-0, Erkek kategorisinde ise Gümüşova Lisesi Fen Lisesini 8-1, Farabi Anadolu Lisesi de Yavuz Selim Ticaret Lisesi 5-4 yendi.
(AY)

18.02.2013 15:45:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT