1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakamı Çağatay Halim Turk Hava Kurumu Eşme Şubesini Ziyaret Etti

Kaymakamı Çağatay Halim Turk Hava Kurumu Eşme Şubesini Ziyaret Etti

Kaymakamı Çağatay Halim Turk Hava Kurumu Eşme Şubesini Ziyaret Etti
A+A-

Eşme Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Türk Hava Kurumu ve Esnaf Kefalet Kooperatifini Ziyaret Etti. Kaymakam Halim, ziyarette ilçenin kalkınması için yürüttükleri projeler hakkında bilgi verip Türk

Eşme Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Türk Hava Kurumu ve Esnaf Kefalet Kooperatifini Ziyaret Etti.
Kaymakam Halim, ziyarette ilçenin kalkınması için yürüttükleri projeler hakkında bilgi verip Türk Hava Kurumu Şubesi ile Esnaf Kefalet Kooperatifinin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Türk Hava Kurumu'nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini de belirten Kaymakam Halim, "İlçemizi kalkındırmak için birlik beraberlik içerisinde hareket etmemiz gerekiyor. Eğitim, sağlık ve güvenlik gibi temel hizmetlerin halka ulaşmasında meydana gelebilecek aksaklıkları gidermek ve en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Öğrencilerimize imkanlarımız ölçüsünde en iyi fiziki mekanları sunmayı arzu ediyoruz" dedi.
Türk Hava Kurumu Eşme Şube Başkanı Şerif Özer ise kurban derisi toplama konusundaki hassasiyetlerini de anlattı. Başkan Özer," "Türk Hava Kurumu topladığı fitre, zekat ve kurban derisi gelirlerini namı hesabına kullanmamaktadır. Bu gelirleri, Diyanet İşleri Başkanlığı, Çocuk Esirgeme Kurumu, Kızılay, Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Türk Hava Kurumu belli oranlarda pay etmektedir" dedi.
(ÇÇ-KY-İK)

19.12.2012 14:37:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT