1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kaymakamdan Şehit Ailelerine Ziyaret

Kaymakamdan Şehit Ailelerine Ziyaret

Kaymakamdan Şehit Ailelerine Ziyaret
A+A-

Giresun'un Espiye ilçesi Kaymakamı Osman Bilgin ve beraberindeki heyet Avluca köyündeki şehit ailelerini ziyaret ederek, şehitlerin mezarı başında dua etti. Espiye Kaymakamı Bilgin, 1997 yılında Hakk

Giresun'un Espiye ilçesi Kaymakamı Osman Bilgin ve beraberindeki heyet Avluca köyündeki şehit ailelerini ziyaret ederek, şehitlerin mezarı başında dua etti.
Espiye Kaymakamı Bilgin, 1997 yılında Hakkari Şemdinli'de şehit edilen Piyade Er Ahmet Keskin'in ile 2007 yılında Bingöl'de Şehit düşen Komondo Er Yakup Buruş'un Avluca köyündeki ailelerini ve mezarlarını ziyaret etti.
Kaymakam Osman Bilgin ziyaretinde, ''Ülke için canlarını feda eden şehitlere ve canlarını vatanı için siper eden gazilerimize borçlarımızı ödemek mümkün değildir.Onlar bizim için çok kutsaldır. Devletimizin her zaman onların yanlarında olduğunu bilmelerini ve hissetmelerini istiyoruz. Biz her zaman onların yanlarındayız'' dedi.
Şehit aileleri ise, kendilerini yanlız bırakmayan ve acılarını bir nebze de olsa hafifletmek için yardımcı olan kaymakam ve yetkililere teşekkür ettiler.
(AB-ÖS-Y)

06.12.2012 13:08:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT