1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Turan'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Kaymakam Turan'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Kaymakam Turandan Şehit Ailesine Ziyaret
A+A-

Gaziantep'in Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, beraberindeki heyetle birlikte 2009 yılında Diyarbakır'da şehit olan Piyade Er Zeynel Direkçi'nin ailesini ziyaret etti. Şehit ailesini ziyarete Kaymakam

Gaziantep'in Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, beraberindeki heyetle birlikte 2009 yılında Diyarbakır'da şehit olan Piyade Er Zeynel Direkçi'nin ailesini ziyaret etti.
Şehit ailesini ziyarete Kaymakam Uğur Turan'ın yanı sıra Musa İmamoğlu, Şahinbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYDF) Müdürü Sedat Canpolat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulhalim Ünverdi ve İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol katıldı. İlçe Müftüsü Musa İmamoğlu, Kur'an-ı Kerim okuyarak, şehit Zeynel Direkçi'nin ruhuna hediye eyledi. Aile ile sohbet eden Kaymakam Turan, sıkıntılarının olup olmadığı yönünde bilgiler aldı. Çocuklarla da tek tek ilgilenen Kaymakam Turan, hediye dağıttı. İlköğretim 5. sınıfa giden çocuğun karnesini inceleyen Kaymakam Turan, ders notlarının iyi olduğunu görmesi üzerine karne hediyesi olarak bir miktar para takdim etti. Turan, ziyaretin ardından Ocaklar Mahallesi'ni gezdi.
(MDC-Y)

29.01.2013 13:51:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT