1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Pekmez Her Fırsatta Vatandaşın Arasında

Kaymakam Pekmez Her Fırsatta Vatandaşın Arasında

Kaymakam Pekmez Her Fırsatta Vatandaşın Arasında
A+A-

Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmez sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Göreve başladığı günden bu yana güleç yüzü ve vatandaşlara olan davranışı ile herkesin beğenisini kazanan Akçakoca Ka

Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmez sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.
Göreve başladığı günden bu yana güleç yüzü ve vatandaşlara olan davranışı ile herkesin beğenisini kazanan Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmez vakit buldukça vatandaşlar ile sohbet edebilmek hal hatır sormak için esnafı geziyor.
Sohbet havası içinde ilçe sorunları konuşuluyor, öneriler yapılıyor. Sohbetlere katılan Akçakocalılar, tanışmanın yakın olmanın ve kendileriyle ilçenin mülki amirinin, vatandaşların sorunları ve sosyal yaşamı hakkında sohbete havası içinde bilgi edinmesinin, dert dinlemesinin çok güzel bir davranış olduğunu belirtiyorlar. Bu ziyaretlerinden birinde Nuri'nin Çay Ocağında beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mürsel Önel'le görüntülediğimiz Kaymakam Pekmez'in Akçakoca'nın pek alışık olmadığı sık sık kaymakamla sohbet edebilme davranışı ilçe sakinleri tarafından çok olumlu olarak nitelendiriliyor ve takdir görüyor.
(TT-

26.12.2012 11:55:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT