1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Özefe Etüt Merkezini Gezdi

Kaymakam Özefe Etüt Merkezini Gezdi

Kaymakam Özefe Etüt Merkezini Gezdi
A+A-

Erdemli Kaymakamı İbrahim Özefe, Kargıpınarı beldesinde Akdeniz Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından kurulan etüt merkezini ziyaret etti. Ziyaret sırasında kurulan okuma salonu ve etüt merkeziyle

Erdemli Kaymakamı İbrahim Özefe, Kargıpınarı beldesinde Akdeniz Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından kurulan etüt merkezini ziyaret etti.
Ziyaret sırasında kurulan okuma salonu ve etüt merkeziyle ilgili bilgiler aktaran Akdeniz Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Ahmet Ünver, etüt merkezine beldede ilginin hayli yüksek olduğunu belirterek, merkezin 260 öğrencisinin olduğunu söyledi.
Ünver, "Amacımız hiçbir ücret talep etmeden beldede yaşayan ve maddi durumu iyi olmayan dar gelirli öğrencilerimize elimizden geldiğince sahip çıkmaktır. Etüt merkezimizde öğrencilerimiz iyi bir liseye hazırlık için eğitim alıyor. Öğretmenlerimiz ise burada gönüllü olarak hizmet veriliyor" dedi.
Öğretmenlerin fedakarca çalıştığını ifade eden Kaymakam Özefe ise, "Dershaneye gitme durumu olmayan öğrencilere sahip çıkılıyor. Öğretmenlerimiz gelip burada ücretsiz kurs veriyor. Bu memnuniyet verici bir çalışma" diye konuştu.
Özefe, ziyaret sırasında öğrencilerin taleplerini de dinledi.
(OKİ-Y)

15.01.2013 10:39:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT