1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Kılıç Laptop Hediye Edecek

Kaymakam Kılıç Laptop Hediye Edecek

Kaymakam Kılıç Laptop Hediye Edecek
A+A-

Ardahan Çıldır İlçe Kaymakamı Alparslan Kılıç, SBS sınavında başarılı olan öğrencilere laptop hediye edeceğini belirtti. Kaymakam Kılıç, 2013 eğitim öğretim yılı sonunda ikinci kademe öğrencilerini

Ardahan Çıldır İlçe Kaymakamı Alparslan Kılıç, SBS sınavında başarılı olan öğrencilere laptop hediye edeceğini belirtti.
Kaymakam Kılıç, 2013 eğitim öğretim yılı sonunda ikinci kademe öğrencilerinin girecekleri SBS sınavı sonucunda ilçeden Fen Lisesini kazanan öğrencilere laptop hediye edeceğini söyledi. Kaymakam Kılıç yaptığı açıklamada " 2013 yılı eğitim-öğretim döneminde öğrencilerimize başarılarına göre hediyeler vererek onların motive olmasına yardımcı olacağız. SBS'deki başarımızı daha üst seviyeye çıkarmak için eğitim anlamında her türlü katkı ve desteği öğrencilerimize sunacağız. Gerek okul bünyesinde gerekse halk eğitim ve özel hazırlık kursların da verilen eğitimle başarı seviyemizin daha yukarılara çıkması için gerekli çalışmaları ve kontrolleri yapıyoruz. Bu doğrultuda SBS ye girecek öğrenciler arasında özellikle Fen Lisesini kazanarak başarılı olan öğrencilerimize laptop bilgisayar hediye edeceğiz. Umarım vaat ettiğimiz hediyeler sınava girecek öğrencilerimize motivasyonuna katkı sağlar'' dedi.
(ARV-AA-Y)

20.01.2013 16:31:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT