1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Kılıç: " Kış İçin Gerekli Tedbirleri Aldık"

Kaymakam Kılıç: " Kış İçin Gerekli Tedbirleri Aldık"

Kaymakam Kılıç:  Kış İçin Gerekli Tedbirleri Aldık
A+A-

Ardahan Çıldır Kaymakamı Alparslan Kılıç, köylerde yaşayan vatandaşların mağdur olmaması için bütün önlemleri aldıklarını belirtti. Kar yağışıyla beraber kışın kendini iyice gösterdiğini söyleyen Kı

Ardahan Çıldır Kaymakamı Alparslan Kılıç, köylerde yaşayan vatandaşların mağdur olmaması için bütün önlemleri aldıklarını belirtti.
Kar yağışıyla beraber kışın kendini iyice gösterdiğini söyleyen Kılıç, yaptığı açıklamada, "Kar yağışının ve soğuk havaların etkili olduğu şu günlerde köy yollarımızın kapanmaması için gerekli önlemleri alarak köylerde yaşayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için çalışmalarımız en üst seviyede devam ediyor. Bünyemizde çalışan bütün araçlarımızın gerekli bakımları yapılmış durumdadır. Kar yağışının etkisini arttırarak olumsuz sonuçlar gösterebilecek bütün bölgelerimize anında müdahale edebileyeceğiz ve ulaşımda herhangi aksaklığa sebebiyle vermeyerek bütün vatandaşlarımızın ilçeyle olan bağlantısında herhangi bir kopukluk yaşanmayacak" dedi.
Ticari araç sahiplerinin de araçlarının da gerekli önlem alarak kendilerine yardımcı omlarını sözlerine ekleyen Kılıç, "Kış aylarını en sorunsuz şekilde geçirmek için çalışmalarımız araklıksız devam edecek." dedi.
(ARV-AA-Y)
?

09.12.2012 11:51:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT