1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Karabektaş'tan Kaza Geçiren Polise Ziyaret

Kaymakam Karabektaş'tan Kaza Geçiren Polise Ziyaret

Kaymakam Karabektaştan Kaza Geçiren Polise Ziyaret
A+A-

Gaziantep'in Yavuzeli Kaymakamı Serhat Karabektaş, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde kaza geçiren polis memuru Yusuf İzzet Güzel'i evinde ziyaret etti. Yavuzeli Kaymakamı Serhat Karabektaş, Garnizon

Gaziantep'in Yavuzeli Kaymakamı Serhat Karabektaş, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde kaza geçiren polis memuru Yusuf İzzet Güzel'i evinde ziyaret etti.
Yavuzeli Kaymakamı Serhat Karabektaş, Garnizon Komutanı Ömer Mazılıgüney, Emniyet Amiri Mehmet Ali Demiral, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Yıldırım Karabay ve polis arkadaşları, Yüksekova'da kaza geçiren polis memuru Yusuf İzzet Güzel'i, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki baba evinde ziyaret etti. Kaymakam Karabektaş Güzel'e ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileterek, baba İzzet Güzel'den oğlu Yusuf İzzet Güzel'in durumu hakkında bilgiler aldı. Oğlunun sağlığının iyiye gittiğini belirten baba Güzel, "Allah devletimizi ve milletimizi her türlü kötülüklerden ve belalardan korusun. Bizleri bu durumumuzdan aşağı düşürmesin" diyerek ziyarete gelen herkese teşekkür etti.
(MG-SO-Y)

24.01.2013 17:54:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT