1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Halal, Birim Yöneticileri İle Buluştu

Kaymakam Halal, Birim Yöneticileri İle Buluştu

Kaymakam Halal, Birim Yöneticileri İle Buluştu
A+A-

Tekirdağ' ın Malkara ilçesi Kaymakamı Mahmut Halal kaymakamlık konferans salonunda kamu kurum ve kuruluşların ilçe birim yöneticileri ile bir araya geldi. Geçekleşen toplantıya Malkara

Tekirdağ' ın Malkara ilçesi Kaymakamı Mahmut Halal kaymakamlık konferans salonunda kamu kurum ve kuruluşların ilçe birim yöneticileri ile bir araya geldi.
Geçekleşen toplantıya Malkara kaymakamı Mahmut Halal, İlçe Jandarma komutanı Sedat Akbıyık, İlçe Emniyet Müdürü Behçet Alkan, Yazı İşleri Müdürü Gülten İlgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahir Ünal, İlçe Sağlık Müdürü Refet Çeviker, Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Göçer,Milli Eğitim Müdürü Mahir Ünlü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nabi Taş, Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Çelik, Malmüdürü Ülgen Sadi, Özel idare Müdürü Recai Süvari, Nüfus Müdürü Fatma Özdoğan, Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Ünal Kahraman, Orman İşletme Şefi Ercan Bilgen, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Selda Köroğlu, Tapu Müdür Vekili, Yusuf Çağan, İlçe Müftü Vekili, Şerif Kırmızı, Türk Telekom Şefi Nudret Çetiner katıldı.
Toplantıda yapılan hizmetlerin değerlendirilmesi yapılırken, eksik ve aksayan hizmetler hakkında çözüm önerileri tartışıldı. Bir sonraki toplantıda ise her birimin 2012 yılında yaptığı hizmetler, yapılamayanlar, koordine gerektiren hususlar ile 2013 yılı hedefleri bir çalışma raporu haline getirilerek idare şube başkanları toplantısında görüşülecek.

26.12.2012 11:56:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT