1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Erkan Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kaymakam Erkan Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kaymakam Erkan Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor
A+A-

Bitlis'in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, köy ziyaretleri kapsamında Yoncabaşı köyünü ziyaret etti. Tatvan Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Naci Aldemir ve Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı M

Bitlis'in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, köy ziyaretleri kapsamında Yoncabaşı köyünü ziyaret etti.
Tatvan Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Naci Aldemir ve Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Avis ile birlikte Yoncabaşı köyünü giden Kaymakam Erkan, ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Köy ziyaretleriyle ilgili konuşan Kaymakam Erkan, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da köylerimizde birlik ve beraberliği sağlayarak, daha önemli başarılara imza atacağız" dedi.
Her kurumun sorumlu olduğu hizmet ve yatırımları takip edeceklerini kaydeden Erkan, "Yapılan hizmetlerin takipçisi olduğumuz gibi, yapacak olduğumuz yeni yatırım ve hizmetlerimizin de sürekliliğini sağlayacağız. Bu kapsamda köy köy dolaşarak hem vatandaşlarımızı ziyaret etmiş olacağız hem de sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulmuş olacağız" diye konuştu.
Kaymakam Erkan ve beraberindekiler, Yoncabaşı köyü ziyaretinin ardından Güllü köyüne giderek geçen yıl karla mücadele çalışmaları sırasında kepçe altında kalarak hayatını kaybeden köy muhtarı Kasım İmer'in evini ziyaret etti.
(HO-MSA-Y)

05.02.2013 09:31:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT