1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Avcı, Kardeşlerin Laptop İsteğini Yerine Getirdi

Kaymakam Avcı, Kardeşlerin Laptop İsteğini Yerine Getirdi

Kaymakam Avcı, Kardeşlerin Laptop İsteğini Yerine Getirdi
A+A-

Balıkesir'in Manyas ilçesine bağlı Yeniköy'de ikamet eden üniversite öğrencisi kız kardeşlerin derslerinde kullanmak üzere talep ettiği laptop kendilerine teslim edildi. Manyas Kaymakamı Ertuğrul A

Balıkesir'in Manyas ilçesine bağlı Yeniköy'de ikamet eden üniversite öğrencisi kız kardeşlerin derslerinde kullanmak üzere talep ettiği laptop kendilerine teslim edildi.
Manyas Kaymakamı Ertuğrul Avcı'dan derslerine destek olması için laptop talep eden üniversite öğrencisi kız kardeşlerin bu arzusu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile alınarak Kaymakam Ertuğrul Avcı ve vakıf üyesi Manyas Belediye Başkanı Hasan Kahraman tarafından kendilerine teslim edildi. Kaymakam Avcı, vakıf olarak başarılı öğrencilere yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek, "Kızlarımıza hediye ettiğimiz bu bilgisayar inşaallah onların derslerine yardımcı olur ve başarılı birer öğrenci olmalarına katkı sağlamış oluruz" dedi.
Kendileri için satın alınan laptopları teslim alan kardeşler ise, yedi kardeş olduklarını ve üçünün üniversitede okuduğunu, babalarının ise gündelik işler yaparak geçimlerini sağladığını söyledi.
(TK-MŞ)

19.12.2012 18:26:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT