1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaymakam Askeri Üs Bölgesini Ziyaret Etti

Kaymakam Askeri Üs Bölgesini Ziyaret Etti

Kaymakam Askeri Üs Bölgesini Ziyaret Etti
A+A-

Batman'ın Sason ilçe Kaymakamı Bahadır Yörük, askeri üs bölgesini ziyaret ederek askerlere moral verdi. Sason Kaymakamı Bahadır Yörük, Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, Garnizon Komutanı Binbaşı Sa

Batman'ın Sason ilçe Kaymakamı Bahadır Yörük, askeri üs bölgesini ziyaret ederek askerlere moral verdi.
Sason Kaymakamı Bahadır Yörük, Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, Garnizon Komutanı Binbaşı Sadık Gülecen ile beraber Sason Askeri Üs bölgesindeki askerleri ziyaret etti. Mehmetçiklere moral veren Kaymakam Yörük, "Birlik beraberlik içinde güvenlik güçlerine sahip çıkarak sorunları silahla değil kardeşlik içinde çözeceğiz. Bütün herkes bunu böyle bilsin. Bugün rahat ve huzurlu isek bu sizlerin sayenizdedir. Bunlar sizlerin emeği, katkısı ve varlığıyla oluyor. Varlığınız gücümüzdür. Sizlere teşekkür ediyorum" dedi.
Sason Askeri Üs Bölgesi'nde Kaymakam Yörük'e sorumlu komutan tarafından tepe ve arazinin durumu ile ilgili bilgi verildi. Kaymakam Yörük, tepedeki mevzileri tek tek gezerek, arazi yapısı ve üssün teknik imkanları hakkında bilgi alarak mevzide nöbet tutan asker ve korucularla sohbet etti.
(MŞY-AKK-Y)

28.12.2012 11:59:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT