1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kayıp Kız Bulundu

Kayıp Kız Bulundu

Kayıp Kız Bulundu
A+A-

Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurban bayramı sonrası evden kaçan 18 yaşındaki genç kız bulundu. Kızını, 1,5 yaşındayken çocuğun olmayan ağabeyi Nihat Doğru'ya evlatlık veren İsmail D., sabah yayınlanan

Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurban bayramı sonrası evden kaçan 18 yaşındaki genç kız bulundu.
Kızını, 1,5 yaşındayken çocuğun olmayan ağabeyi Nihat Doğru'ya evlatlık veren İsmail D., sabah yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına katılarak kızına seslendi. Gerçek babasının feryadını duyan kayıp kız, programa bağlanarak evlatlık verildiği amcası Nihat ve Ömriye D. çiftini aile olarak gördüğünü, öz anne babasına geri dönmeyeceğini söyledi.
D.D., "Beni bunalttılar. Babamın yanındayım şu an. Çok mutluyum. Hiçbir şekilde geri dönmem. İsmail'e asla dönmem. Beni sürekli tehdit ediyor. En son Manavgat'a geldim. Programa çıkmasının benim için önemi yok. Babamla annemi çok suçladılar. İsmail Doğru'nun tehditleri yüzünden evden kaçtım. Aileme, bana ve yakın akrabalarımın başına bir şey gelirse tüm sorumlusu İsmail Bey'dir" dedi.
D.D.'nin gerçek babası İsmail Doğru ise, "Biriyle telefonla konuştuktan sonra kayboldu. Evlensin, her zaman arkasındayım" diye konuştu.
(SB-MŞ)

11.01.2013 13:49:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT