1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kayıp Alzheimer Hastası Yaşlı Adam Donmak Üzereyken Bulundu

Kayıp Alzheimer Hastası Yaşlı Adam Donmak Üzereyken Bulundu

Kayıp Alzheimer Hastası Yaşlı Adam Donmak Üzereyken Bulundu
A+A-

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, evinden çıktıktan sonra bir gün boyunca kendisinden haber alınamayan alzheimer hastası yaşlı adam, jandarma tarafından donmak üzereyken bulundu. Orhangazi'ye bağlı Ça

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, evinden çıktıktan sonra bir gün boyunca kendisinden haber alınamayan alzheimer hastası yaşlı adam, jandarma tarafından donmak üzereyken bulundu.
Orhangazi'ye bağlı Çakırlı beldesinde yaşayan 86 yaşındaki Mehmet Kahraman isimli alzhaimer hastasından gün boyunca haber alınamadı. Yakınları tarafından aranan Kahraman'ın bulunması için jandarma ekiplerine kayıp ihbarı yapıldı. Çakırlı bölgesinde arama çalışması başlatan Orhangazi Jandarma Komutanlığı ekipleri, Bursa'dan gelen özel eğitimli köpekler ve sivil savunma ekipleri ile birlikte Mehmet Kahraman'ı gece boyu aradı. Sabaha kadar devam eden çalışmalar sonrasında yaşlı adam Çakırlı beldesine birkaç kilometre mesafedeki Tavşan Tepesi mevkiinde bulundu.
Donmak üzere olduğu tespit edilen yaşlı adam Orhangazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaşlı adamın hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.
(MŞ)

11.02.2013 11:15:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT