1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaybolan Köpeğe Polis Sahip Çıktı

Kaybolan Köpeğe Polis Sahip Çıktı

Kaybolan Köpeğe Polis Sahip Çıktı
A+A-

Kırıkkale'de sahibi tarafından kaybedilen köpeğe polis ekipleri sahip çıktı. Edinilen bilgilere göre, Atatürk bulvarında köpeğini gezdiren A.S. bir anlık dalgınlık sonucu köpeğini serbest bırakınca

Kırıkkale'de sahibi tarafından kaybedilen köpeğe polis ekipleri sahip çıktı.
Edinilen bilgilere göre, Atatürk bulvarında köpeğini gezdiren A.S. bir anlık dalgınlık sonucu köpeğini serbest bırakınca köpek kayboldu. Aradan 3 gün geçmesine rağmen köpeğini bir türlü bulamayan A.S. durumu emniyet yetkililerine bildirdi.
İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Şubesi ekipleri tarafından başlatılan arama neticesinde köpek, Yuva mahallesi bir çocuk tarafından gezdirilirken bulundu. Çocuk köpeğin sokakta başı boş gezdiğini belirterek, bu nedenle köpeği aldığını ve 2 gündür de baktığını söyledi. Köpeği koruma altına alan polis ekipleri Emniyet Müdürlüğü bahçesine getirdiler.
Daha önce Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Şubesine kayıp köpek başvurusunda bulunan A.S'ye ulaşmaya çalışan polis ekipleri köpeğin teşhisinin yapılmasının ardından sahibine teslim edileceğini belirttiler.
(AK-BÖ)

27.01.2013 17:53:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT