1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kayatürk'ten hasta ziyaretleri

Kayatürk'ten hasta ziyaretleri

Kayatürk'ten hasta ziyaretleri
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve beraberindeki heyet ile birlikte hastanede yatan hastaları ziyaret ettiler.


1 Kasım 2015 Genel Seçimleri öncesi ziyaretlerine devam eden AK Parti Van Milletvekili ve milletvekili adayı Burhan Kayatürk ve beraberindekiler, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti. Başhekimlik çalışanları ve idari ve sağlık personelinin sevgiyle kapıda karşıladığı heyet, yatan hastalar başta olmak üzere, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti. Polikliniklerdeki hasta bakım hizmetlerini ve rutin işleyişi bir müddet gözlemleyen heyet, görev yapan doktor ve sağlık personelinin çalışma şartlarından memnuniyetini sorarak bilgi aldı.

Daha sonra hastanede servislerde yatan hastaları ziyaret ederek hastalarla tek tek ilgilenen heyette Kayatürk, özellikle yaşlılarla ve genç yaştaki hastalarla ilgilendi. Hastaların hal hatırını sorarak bir yardıma ihtiyaçları olup olmadığını soran Kayatürk, hastaların istekleriyle ilgili tek tek notlar alarak hastaneden ayrıldı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT