1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. KAYATÜRK, İFTAR SONRASI SANAT SOKAĞINDA

KAYATÜRK, İFTAR SONRASI SANAT SOKAĞINDA

KAYATÜRK, İFTAR SONRASI SANAT SOKAĞINDA
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, vatandaşlarla birlikte yaptığı iftar sonrası Van’daki Sanat Sokağını ziyaret ederek, vatandaş ve esnaflarla selamlaşarak sohbet etti.

 
WanHaber.com - Haber Merkezi
 
AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Milletvekili arkadaşları ile birlikte gün boyu iftar saatine kadar Van halkı ile ayrı ayrı buluşma ziyaretleri gerçekleştirip, iftar saatinde İl Başkanlığının her mahallede gönül sofrası iftarına katılmaları sonrası, iftar saatinden sonraki zamanlarını ise yine vatandaşlara ayıran milletvekilleri bu şekilde ramazan ayını oldukça yoğun ve dolu bir şekilde geçirirlerken, Milletvekili Kayatürk, halka yaptığı iftar sonrası partililer ile birlikte Van’daki Sanat Sokağına giderek, oradaki kalabalık vatandaş kitlesi ve esnaflarla selamlaşıp sohbet etti.
 
Kayatürk, Sanat Sokağında halihazırda bulunan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak ramazan aylarını tebrik ederken, sokaktaki esnafları da ziyaret ederek, aynı şekilde ramazan aylarını tebrik edip, sohbet etti.
 
\"\"
 
Sanat Sokağı kalabalığının ilgi gösterdiği Milletvekili, beraberindeki heyetle birlikte vatandaşlarla çay içme olanağı da kurarken, her fırsatta bu tür ziyaretlerini gerçekleştireceklerini söyledi.
A+A-

HABERE YORUM KAT