1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kayak Kursu İlk Mezunlarını Verdi

Kayak Kursu İlk Mezunlarını Verdi

Kayak Kursu İlk Mezunlarını Verdi
A+A-

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. bünyesinde kurulan Snow Academia Kayak Okulu, bir haftalık eğitim sürecinin ardından ilk mezunlarını verdi. Kurslara katılan 06-15 yaş arası 30 öğrenci, kaya

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. bünyesinde kurulan Snow Academia Kayak Okulu, bir haftalık eğitim sürecinin ardından ilk mezunlarını verdi. Kurslara katılan 06-15 yaş arası 30 öğrenci, kayak öğrenimlerini başarı ile tamamlayarak düzenlenen törenle mezun oldu.
Türkiye'de ilk defa hem teorik olarak sınıflarda hem de pratik olarak sahada eğitim veren Snow Academia Kayak Okulu'nda 1 haftalık kurslarını başarı ile tamamlayan öğrencilere katılım sertifikaları, düzenlenen törenle verildi.
Erciyes Kayak Merkezi Tekir Kapı girişinde yapılan mezuniyet töreninde öğrenciler, verilen eğitimlerle kayak yapmayı en iyi şekilde öğrendiklerini belirterek kendilerine bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye ve Erciyes A.Ş. yetkililerine teşekkür etti. Törenin ardından öğrenciler hep birlikte mezuniyet pastalarını kesti.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, Snow Academia kayak okulunun, sömestr dışında da hafta içi ve hafta sonları 7'den 70'e tüm yaş gruplarındaki kişilere uygun fiyatla kayak dersleri vermeye devam edeceğini belirterek "Amacımız Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın sayılı kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi'nden bütün vatandaşlarımızın en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktır" dedi.
(ZB-Y)

04.02.2013 14:40:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT