1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. KAYA VE ÜÇER’DEN MAHALLE ZİYARETLERİ

KAYA VE ÜÇER’DEN MAHALLE ZİYARETLERİ

KAYA VE ÜÇER’DEN MAHALLE ZİYARETLERİ
A+A-

BDP Van Milletvekili Özdal Üçer ile Van Belediye Başkanı Bekir Kaya, mahallelerde devam eden belediye çalışmalarını inceledi.


Özdal Üçer ve Bekir Kaya, Van Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları gezerek, hem halkla bir araya geldi hem de çalışmaları yerinde incelediler. Sabahın erken saatlerinde mahalle gezilerine başlayan Üçer ve Kaya, ilk olarak Eski Erzurum Yolu ve Kale Yolu’nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Kaldırım, yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarının yapıldığı mahalleyi inceleyen Üçer ve Kaya, çalışmaların daha hızlı devam etmesini istedi. Üçer ve Kaya, daha sonra Seyrantepe Mahallesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı. Burada halkla bir araya gelen Üçer ve Kaya, halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Seyrantepe Mahallesi’nden Akköprü Deresi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Üçer ve Kaya, buradaki çalışmaların da hızlı bitirilmesi için uyarılarda bulundu. Burada esnafları da ziyaret eden Üçer ve Kaya, daha sonra çalışmaları tamamlanan ve açılışa hazır hale getirilen Van Belediyesi Kadın Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Binanın tamamını inceleyen Üçer ve Kaya, binanın son halini oldukça beğendi.


Buradan Hacıbekir Mahallesi’ne geçen Üçer ve Kaya, devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Halkın büyük ilgisi ile karşılaşan Üçer ve Kaya, halkla bir araya gelerek sohbet etti. Burada bir açıklama yapan Üçer, 2009 yılında göreve gelen Kaya’nın çok önemli çalışmalar yaptığını belirterek, yapılan istatistikler de Türkiye’nin en iyi belediyelerinin BDP’li belediyeler olduğunu söyledi. Bugün itibariyle Van’da hummalı bir çalışmanın devam ettiğini aktaran Üçer, kısıtlı olanaklarına rağmen bütün ekibiyle birlikte Bekir Kaya’nın bir seferberlik başlattığını söyledi. Halkın belediyenin hizmetlerinden oldukça memnun olduğunu aktaran Üçer, “Halkımızın memnuniyeti bizleri de memnun etmekte. Bizlerde arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmalardan onur duymaktayız. Halkımızın desteği ve teveccühüyle bu hizmetler devam edecektir” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT