1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kavşak Ve Refüjler Çiçeklerle Süsleniyor

Kavşak Ve Refüjler Çiçeklerle Süsleniyor

Kavşak Ve Refüjler Çiçeklerle Süsleniyor
A+A-

Kent estetiğine önem veren Adıyaman Belediyesi, şehri güzelleştirmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başta Atatürk Bulvarı olmak üzere, önemli güzergahların kavşaklarına Park ve Bahçe

Kent estetiğine önem veren Adıyaman Belediyesi, şehri güzelleştirmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Başta Atatürk Bulvarı olmak üzere, önemli güzergahların kavşaklarına Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince kış şartlarına uygun mevsimlik çiçekler dikiliyor. Çiçeklerin dikimini gerçekleştiren ekiplerin çalışmaları ile şehir daha da güzelleşirken, yapılan peyzaj faaliyetleri vatandaşlarca memnuniyetle karşılanıyor. Bu kapsamda; süs lahanası, menekşe ve kasımpatı çiçekleriyle birlikte lale dikimi de yapılarak, kavşak ve refüjler çiçeklerle süsleniyor.
Belediye hizmetlerinde peyzaj faaliyetlerine ayrı bir önem verdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, "Kent estetiğini oluşturan park, refüj ve kavşakları bitkilerle süslüyoruz. Amacımız şehrimizin daha modern ve güzel bir görünüme kavuşmasıdır. Şu sıralar Filistin Caddesi ile Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan tüm kavşakları farklı çiçek türleriyle buluşturuyoruz. Böylece şehrimizin estetiğine ayrı bir güzellik katıyoruz. Bu yöndeki hizmetlerimiz her zaman devam edecektir" dedi.
(CK-SO-Y)

18.12.2012 17:20:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT