1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Katem Şampiyon Oldu

Katem Şampiyon Oldu

Katem Şampiyon Oldu
A+A-

Liselerarası Genç Kızlar Hentbol müsabakalarında Kozlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (KATEM) şampiyon oldu. Atatürk Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi ve Ereğli Lisesinin bulunduğu A grubundan birinc

Liselerarası Genç Kızlar Hentbol müsabakalarında Kozlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (KATEM) şampiyon oldu.
Atatürk Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi ve Ereğli Lisesinin bulunduğu A grubundan birinci olarak çıkan KATEM, yarı finalde B grubunun ikinci Çaycuma Anadolu Lisesini de eledikten sonra finalde Ereğli Lisesinin rakibi oldu.
Finalde Ereğli Lisesi'ni 15-4 gibi bir skorla yenerek il birincisi olan KATEM, Zonguldak'ı Türkiye finallerinde temsil etme hakkı kazandı. Takım kaptanı Mihriban Başyiğit: kendilerine destek olan başta beden eğitimi öğretmenlerine, okul müdürü Ramazan Tabuktekin'e ve tüm arkadaşlarına teşekkür etti.
Takımın antrenörü Hülya Akbulut ise, bir ilki gerçekleştirdiklerini, genç bayanlarda bir Endüstri Meslek Lisesi'nin şampiyon olmasının belki de Zonguldak'ta bir ilk olduğunu belirttikten sonra Zonguldak ilini Türkiye finallerinde en iyi biçimde temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
(OA-OA-Y)

19.01.2013 12:55:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT