1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kastamonu'da Uyuşturucu Operasyonu Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Kastamonu'da Uyuşturucu Operasyonu Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Kastamonuda Uyuşturucu Operasyonu  Vedat Yunus İkizoğlu    Kastamonu
A+A-

Kastamonu'da bir bekar evinde yapılan aramada uyuşturucu madde bulunurken, iki kişi tutuklandı. Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) tarafından

Kastamonu'da bir bekar evinde yapılan aramada uyuşturucu madde bulunurken, iki kişi tutuklandı.
Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) tarafından merkeze bağlı İsmailbey Mahallesi Kışla Caddesi'nde bulunan bir bekar evine yapılan operasyonda, E.K, M.T, A.M.M, Ü.C.S. ve U.G gözaltına alındı. Ü.C.S'nin montundan 1 jamaican gold supreme 3 gram ibareleri bulunan bonzai, A.M.M'nin üzerinde 3 adet jamaican gold supreme 3 gram ibareleri bulunan sentetik uyuşturucu maddelerden 9 gram bonzai maddesi ele geçirildi.
Operasyonda, M.T., U.G. ve M.Ç. savcılık sorgulamaların ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ü.C.S, A.M.M, E.K. ve İ.K de tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
Yapılan sorgulamaların ardından Ü.C.S. ve E.K tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. İ.K. ve A.M.M tutuklanarak Kastamonu E Tipi Kapalı Cezaevi'ne sevk edildi.
(Vİ-ÖA-HO-Y)

04.02.2013 15:32:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT