1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kastamonu'da, Eğitim Durumu Masaya Yatırıldı

Kastamonu'da, Eğitim Durumu Masaya Yatırıldı

Kastamonuda, Eğitim Durumu Masaya Yatırıldı
A+A-

Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Aksoy, okul yöneticilerine yönelik başlatmış olduğu toplantı serisini ortaokul ve lise müdürleriyle sürdürdü. Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy, okullardaki yarıyıl tatil

Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Aksoy, okul yöneticilerine yönelik başlatmış olduğu toplantı serisini ortaokul ve lise müdürleriyle sürdürdü.
Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy, okullardaki yarıyıl tatilini boş geçirmediklerini, Kastamonu'daki tüm okulların başarı durumunu gösteren karneleri masaya yatırıp üst seviyedeki başarıya nasıl ulaşılabileceğini tartıştıklarını söyledi. Öğrencilere verilen birinci dönem karnelerinin bir benzerinin okullar bazında çıkarttıklarını, hatta okulların sınıf sınıf başarı durumlarının masaya yatırıldığını ifade eden Aksoy, her okulun bulunduğu bölgeye değerlendirilmesinin daha yararlı olacağını ifade etti. Zümre çalışmalarının çok daha ciddi yapılmasını, önümüzdeki yıldan itibaren bu konuda farklı bir yol izlemeyi planladığını ifade eden Aksoy, öğretmenlerinde yeniliklere karşı kendilerini geliştirmeleri gerektiğini ifade etti.
(Vİ-ÖA)

06.02.2013 14:48:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT