1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaski'de İhale Kayseri

Kaski'de İhale Kayseri

Kaskide  İhale  Kayseri
A+A-

KASKİ Genel Müdürlüğü'nce, kanal bakım, onarım, temizleme ve küçük ölçekli yapım işi ihalesinin, açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi. KASKİ Genel Mü

KASKİ Genel Müdürlüğü'nce, kanal bakım, onarım, temizleme ve küçük ölçekli yapım işi ihalesinin, açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, ihalenin, Yönetim Kurulu Toplantı Salonu'nda yapıldığını ve KASKİ'nin web sitesinden (www.kaski.gov.tr) canlı olarak yayınlandığını bildirdi. İhalenin, yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanı ve üyeleri ile katılımcılar huzurunda gerçekleştiğini kaydeden Batukan, ''Kanal bakım, onarım, temizleme ve küçük ölçekli yapım işi ihalesine 5 firma katıldı. Bunlardan, Yüksel Ateş 2 milyon 472 bin 2 TL, 3 Hil Mühendislik İnş. Bilg. Sos. Hizm. Taş. San. Tic.Ltd. Şti 2 milyon 623 bin 732 TL, Mehmet Sağır 2 milyon 933 bin 216 TL teklif verdi. Vitur Vizyon İstanbul Turizm İnş. Tic. Ltd. Şti. teşekkür mektubu sunarken, Çizmeci Grup İnş. Tic. Ltd. Şti.nin teklifi ise teminat yetersizliği nedeniyle geçersiz sayıldı'' dedi.
Batukan, ihale sonuçlarının komisyon üyelerinin yapacağı değerlendirme sonrasında belirleneceğini da bildirdi.
(ZB-Y)

11.02.2013 15:31:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT