1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kasiyeri Oyalayarak Para Çalan Kadın Yakalandı

Kasiyeri Oyalayarak Para Çalan Kadın Yakalandı

Kasiyeri Oyalayarak Para Çalan Kadın Yakalandı
A+A-

İzmit Kuruçeşme'de, bir markette kasiyeri oyalayarak verdiği parayı geri alan ve bu yöntemle dolandırıcılık yaptığı öne sürülen bir kadın gözaltına alındı. 25 Ocak günü Kuruçeşme'de bir markete gel

İzmit Kuruçeşme'de, bir markette kasiyeri oyalayarak verdiği parayı geri alan ve bu yöntemle dolandırıcılık yaptığı öne sürülen bir kadın gözaltına alındı.
25 Ocak günü Kuruçeşme'de bir markete gelen Şükran S (32), iddiaya göre alışveriş yaptıktan sonra kasiyere 100 lira uzattı. Ancak daha sonra bozuk parası olduğunu söyleyerek parayı geri istedi. Daha sonra kasiyerin kafasını karıştırmayı başaran Şükran S, kasiyerden 100 lira para üstünü alarak oradan uzaklaştı. Kasada açık çıkması üzerine incelenen kamera kayıtlarında Şükran S.'nin kasiyerden 100 lira fazla para aldığı tespit edildi. Bunun üzerine aranmaya başlanan Şükran S, Kuruçeşme Polis Merkezi'ne bağlı ekipler tarafından Kuruçeşme Meydanında gözaltına alındı. İfadesinde suçlamayı reddeden ve benzer suçlardan birçok kaydı olduğu öğrenilen Şükran S, adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-HO-Y)

05.02.2013 12:32:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT