1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kasımpaşa İkinci Yarıdan Umutlu

Kasımpaşa İkinci Yarıdan Umutlu

Kasımpaşa İkinci Yarıdan Umutlu
A+A-

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Antalya'da süren dere arası kamp programını iyi değerlendirip ikinci yarıya hızlı başlamak istediklerini söyledi. Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arvela

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Antalya'da süren dere arası kamp programını iyi değerlendirip ikinci yarıya hızlı başlamak istediklerini söyledi.
Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısında arzu ettikleri sonuçları alamadıklarını dile getirerek, "İlk yarı bizim açımızdan beklediğimiz gibi geçmedi. İlk yarıda maçlarımızda hakem hataları oldu gibi sebepleri konuşabiliriz ama bunların bir önemi yok. Biz, ilk yarı sonucunda daha fazla puan almayı düşünüyorduk ama beklenmedik puan kayıpları oldu. Ligi ilk beşi içerisinde bitirebilirdik. Sonuç olarak 9. sıradayız. Artık ikinci yarıya bakmamız lazım. Hazırlık kampımız çok iyi başladı. Oyuncularımız çok istekli. Bu hazırlık kampını iyi değerlendirip, ikinci yarıya hazır bir şekilde başlamak istiyoruz. Amacımız ilk yarıda topladığımız puanlardan fazlasını toplamak olacak. Umarım bunu başaracağız ve ligi istediğimiz yerde tamamlayacağız" dedi.
(BH-BH-S)

04.01.2013 14:30:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT