1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kasa Hırsızları Yakalandı

Kasa Hırsızları Yakalandı

Kasa Hırsızları Yakalandı
A+A-

Bayrampaşa'da, girdikleri işyerlerinde oksijen kaynakları ile kasaları açıp para çalan hırsızlar yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, inceledikleri kamera kayıtlarından z

Bayrampaşa'da, girdikleri işyerlerinde oksijen kaynakları ile kasaları açıp para çalan hırsızlar yakalandı.
Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, inceledikleri kamera kayıtlarından zanlıların geldikleri bir minibüsü tespit etti. Daha sonra şüphelileri takibe alan ekipler, Bayrampaşa'da daha önceki bir hırsızlık olayında kullandıkları ve takipteki bir minibüsle gelen Eşref B. (28), Mehmet B.(24) ve İskan A (23)'yı para kasasını oksijen kaynağıyla açmaya çalışırken suçüstü yakaladı. Emniyete getirilen zanlıların benzer suçlardan sabıkalı oldukları belirtildi. Öte yandan bir ay içerisinde 7 işyerinin para kasasını açarak hırsızlık yaptıkları tespit edilen 3 kişinin bir işyerinin güvenlik kameralarına görüntülerinin yansıdığı ortaya çıktı.
Görüntülerde minibüsün gece geç saatlerde bir işyerinin önünde durdurulduğu görülüyor. Daha sonra minibüsten inen bu kişilerin kapı kilidini demir kesme makasıyla keserek işyerine girdiği görülüyor.
(ET-HO-Y)

18.01.2013 11:09:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT