1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kartepe'deki Okul Bahçeleri Yıkandı

Kartepe'deki Okul Bahçeleri Yıkandı

Kartepedeki Okul Bahçeleri Yıkandı
A+A-

Kartepe Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler pazartesi gününden itibaren eğitim öğretime başlayacak okulların bahçelerinde hafta sonu yıkama yaptı. Pazartesi günü açılacak okullarda

Kartepe Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler pazartesi gününden itibaren eğitim öğretime başlayacak okulların bahçelerinde hafta sonu yıkama yaptı.
Pazartesi günü açılacak okullarda eğitim öğretim hizmeti alacak öğrencilerin daha sağlıklı ortamlarda bulunması adına 15 günlük tatil sonunda Kartepe'deki okul bahçeleri tek tek yıkandı.
Tankerler yardımıyla tazyikli su ile okul bahçelerini yıkadıklarını belirten Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Atilla Karagöz, "Yarı yıl tatilinden dönen öğrencilerin daha sağlıklı bir eğitim alması için ilçedeki okulların bahçelerinde yıkama yaptık. Belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz bu hizmeti tatil dönüşü öğrencilerimizin daha sağlıklı alanlarda geçirmeleri için yineledik. Okul bahçelerine yönelik temizlik çalışmalarımız belirli aralıklarla sürecektir" dedi.
(MA-MA)

12.02.2013 11:15:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT