1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kartepe'de Yol Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor

Kartepe'de Yol Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor

Kartepede Yol Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor
A+A-

Kartepe'de yolların iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler eski İzmit Yolu Caddesi üzerinde yol genişletme ve kaldırım düzenlemesi çalışması başlattı. Kartepe

Kartepe'de yolların iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler eski İzmit Yolu Caddesi üzerinde yol genişletme ve kaldırım düzenlemesi çalışması başlattı.
Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler üst yapı planlamaları kapsamında Çepni Mahallesi Eski İstanbul Caddesi üzerinde yol genişletme çalışması yaparak güzergahı daha kullanışlı bir hale getirecek. Bir kilometrelik güzergahta ekipler yol genişletme çalışması ile yolun genişliğini 7 metreden 12 metreye çıkartarak ulaşımı daha da rahatlatacak. Üst yapı düzenlemesi kapsamında yaya güvenliğini sağlamak amacıyla yolun her iki yönünde 1.5 metre eninde kaldırım çalışması da yapılacak.Ana arter güzergahlarda yapılan düzenlemelerin kısa zamanda tamamlanması ile bölge halkının daha şık ve güvenli yollarda ulaşım imkanı sağlanması hedefleniyor.
(İÇ-İÇ)

24.01.2013 12:42:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT