1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kartepe Belediyesi Asm İle İşbirliği Yapıyor

Kartepe Belediyesi Asm İle İşbirliği Yapıyor

Kartepe Belediyesi Asm İle İşbirliği Yapıyor
A+A-

Kartepe Belediyesi, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile işbirliği ile sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek için görüş alışverişinde bulundu. Kartepe Belediye Başkanı

Kartepe Belediyesi, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile işbirliği ile sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek için görüş alışverişinde bulundu.
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Bülbül ve Belediye Sağlık İşleri Sorumlusu Ülker Yiğit ile birlikte ASM yetkilileriyle bir araya geldi. Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Direktörü Necmettin Özçelik ve Vakıf Yöneticisi Toygun Şenüçler ile bir araya gelen Başkan Karabalık, 2012 yılında Kartepe İlçesinde sağlık alanında yapılan sosyal sorumluluk projelerinin değerlendirilmesi ve 2013 yılında yapılacak ortak çalışmaların planlanması için karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.
Anadolu Vakfı ve Kartepe Belediyesi ortak yürüttüğü sosyal sorumluluk projesinde, ilçede ikamet etmekte olan muhtaç vatandaşlara bedelsiz sağlık hizmeti sunuyor.
(MA-MA)

19.02.2013 13:18:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT