1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kars'ta Öğretmen Ve Veliler Okullarını Boyuyor

Kars'ta Öğretmen Ve Veliler Okullarını Boyuyor

Karsta Öğretmen Ve Veliler Okullarını Boyuyor
A+A-

Kars'ta Atatürk İlkokulu öğretmenleri ve öğrenci velileri, sömestre tatilinde okulun sınıflarını ve koridorlarını boyuyor. Atatürk İlkokulu Müdürü Alpaslan Çeçen, okulda veliler, okul personeli ve

Kars'ta Atatürk İlkokulu öğretmenleri ve öğrenci velileri, sömestre tatilinde okulun sınıflarını ve koridorlarını boyuyor.
Atatürk İlkokulu Müdürü Alpaslan Çeçen, okulda veliler, okul personeli ve öğretmenlerle birlikte toplam 22 kişinin okulu ikinci dönemde daha temiz bir hale getirmek için boyadıklarını kaydetti. Çeçen, "5 idareci, 4 öğretmen, 8 personel ve 5 de gönüllü velimiz ile çalışıyoruz. Boyaları Milli Eğitim'den temin ettik. Okul için yapılacak diğer işlemleri de biz üstlendik. Ulaşabildiğimiz hayırseverlerle bu işi yapmaya çalıştık. Okulda toplam 24 sınıfımız ve 3 koridorumuz var. Koridorlarımızı tamamlamak üzereyiz. Sınıfların da tavan boyalarını tamamladık. Duvar boyalarına da devam ediyoruz" dedi.
Birçok sınıfın boyasını tamamlayan okul yönetimi, okullar açılana kadar boya işlerini tamamlayacaklarını ve pırıl pırıl sınıflarda öğrencileri ağırlayacaklarını vurguladılar. Atatürk İlkokulu idareci, öğretmen ve velileri, boyama işlerini ise müzik eşliğinde yapıyor.
(IÇ-AT-Y)

04.02.2013 16:38:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT