1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karşıyaka'da Şarkılar Aşk İçin Söylendi

Karşıyaka'da Şarkılar Aşk İçin Söylendi

Karşıyakada Şarkılar Aşk İçin Söylendi
A+A-

14 Şubat'ta Karşıyaka'da şarkılar aşk için söylendi. Karşıyaka Belediyesi Opera ve Tiyatro Sahnesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte sahne alan Ege Yaylı Çaldılar Beşlisi

14 Şubat'ta Karşıyaka'da şarkılar aşk için söylendi. Karşıyaka Belediyesi Opera ve Tiyatro Sahnesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte sahne alan Ege Yaylı Çaldılar Beşlisi müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Sevgililer Günü'ne özel repertuarlarıyla salonu dolduran müzik tutkunlarına sürpriz yapan Ege Yaylı Çalgılar Beşlisi, popüler müzik tarihinin unutulmaz eserlerine getirdikleri klasik yorumla büyük beğeni topladı.
İzleyenlerin uzun süreli alkışları altında süren konserde sanatçılar dillerden düşmeyen nameler ile sevenlerine özel anlar yaşattı. Nat King Cole'den "Love", Tom Jones'ten I'll Never Fall İn Love Again, Elvis Presley'den " You are Always On My Mind ile Can't Help Falling İn Love", Cat Stevens'tan " O Caritas", G. Iglesias'tan "Nathalie", BeeGees'ten "Tragedy" gibi efsaneleşmiş şarkılara izleyenlerde eşlik etti.
Parça düzenlemeleri Alp Gültekin tarafından yapılan konser mzüik tutkunlarını alkış yağmuru altında sona erdi.
(HD)

16.02.2013 10:07:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT