1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Karşıt Görüşlü Üniversite Öğrencileri Olay Çıkardı ! 1 Öğrenci Yaralı

Karşıt Görüşlü Üniversite Öğrencileri Olay Çıkardı ! 1 Öğrenci Yaralı

Karşıt Görüşlü Üniversite Öğrencileri Olay Çıkardı ! 1 Öğrenci Yaralı
A+A-

Adıyaman Üniversitesinde okuyan Karşıt görüşlü öğrenciler olay çıkardı. Olay Altınşehir Mahallesi, AltınşehirParkı yakınlarında meydana geldi. Olay yerine bir çok polis sevk edildi. Polis ekiplerine aldırış etmeyen grup bu defa yolu taşla trafiğe kapattı.

Adıyaman’da, karşıt görüşlü iki grup öğrenci arasında yaşanan kavga, polisin Tomalı müdahalesi sonucu sona erdi.

 


Edinilen bilgiye göre, Altınşehir Mahallesi, Altınşehir Parkı yakınlarında iki karşıt görüşlü öğrenci grubu arasında bilinmeyen nedenlerden dolayı tartışma ve kavga yaşandı. Yaşanan kavgar sonucunda olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

 

 

Olay yerine gelen polis ekipleri karşıt görüşlü öğrencilerle görüştü. Polislerin ikna konuşmaları sonucunda bir grup öğrenci olay yerinden ayrıldı. Olay yerinden ayrılmayan diğer öğrenci gurubu ise sloganlar atarak yürüyüş yapmaya başladı. Yürüyüş yapan öğrenciler bu defa yoldan geçen vatandaşları tekme tokat dövmeye başladı.

 

 

Defalarca uyarılarda bulunan polis ekiplerine aldırış etmeyen grup bu defa yolu taşla trafiğe kapattı. Şahısların polisin ikazlarına uymamasıyla devreye Tomalar girdi. Toma ve zırhlı araçlar tarafından şahıslara tazyikli su sıkıldı. Polisin müdahaleleri sonucu kalabalık grup dağılarak ara sokaklardan kaçtı.

 


Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT