1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karne Gününde Çifte Mutluluk

Karne Gününde Çifte Mutluluk

Karne Gününde Çifte Mutluluk
A+A-

Hilvan Meslek Yüksekokulu, kardeş okul kampanyası kapsamında 75. Yıl İlk ve Ortaokulu ve Yenidoğan Köyü İlkokulu öğrencilerine kitap kırtasiye yardımı yapıldı. Geçen aylarda başlatılan kitap toplama

Hilvan Meslek Yüksekokulu, kardeş okul kampanyası kapsamında 75. Yıl İlk ve Ortaokulu ve Yenidoğan Köyü İlkokulu öğrencilerine kitap kırtasiye yardımı yapıldı.
Geçen aylarda başlatılan kitap toplama kampanyası başarılı olunca Hilvan Meslek Yüksekokulu yetkilileri Yenidoğan köyü öğrencilerini kardeş okul seçerek kırtasiye yardımında bulunmak istedi. Kaymakamlığın projeye ortak olması ile 45 öğrenciye giyim yardımı yapıldı. Öğrenciler karne günü aldıkları hediyelerle çifte mutluluk yaşadı.
Kitap kırtasiye ve giyim yardımı dağıtımı programına Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Seyit Ahmet Oymak, Öğretim Görevlileri Veysel Aslan, Şerif Karahan, Serap Ateş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Baytak, Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Bebe, Yazı İşleri Müdürü Sadık Aybar ve Vakıf Müdürü katıldı. Öğrenciler, yetkililere teşekkür ederek kitaplar sayesinde ufuklarının açıldığını, geleceklerine yön vermek için kitaplardan daha fazla faydalanma konusunda söz verdiler.
(MUD-HO-Y)

25.01.2013 16:15:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT