1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karla Mücadelede Gece Mesaisi Devam Ediyor

Karla Mücadelede Gece Mesaisi Devam Ediyor

Karla Mücadelede Gece Mesaisi Devam Ediyor
A+A-

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kaldırım ve caddelerden kar kaldırma çalışmalarına devam ediyor. Gece gerçekleşen çalışmalar ile trafiğin aksamasına mahal vermeden kaldırıml

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kaldırım ve caddelerden kar kaldırma çalışmalarına devam ediyor. Gece gerçekleşen çalışmalar ile trafiğin aksamasına mahal vermeden kaldırımlardan ve caddelerden kazınan karlar kamyonlara yüklenerek kaldırılıyor.
Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, geçtiğimiz hafta başlayan ve aralıksız 4 gün boyunca yağan yoğun kar yağışı sonrasında 1 hafta boyunca 70 personel ve 40 araç ile 24 saat mesai usulüne göre çalışarak yaşanan olumsuzlukları en aza indirebilmek için yoğun çaba gösterdiklerini belirterek; "Metrekareye 45 Kg yağışın düştüğü 4 gün içerisinde yağan karlar, şehrin 320 Km'lik yol ağında çok büyük bir aksaklık yaşanmadan atlatıldı. Ana arterlerde karları yükleyerek kaldırırken, tüm önemli güzergahları günde 2 kez hatta 3 kez dolaşarak açık tuttuk. Bu çalışmalarımız süresince çalışmalarda yer alan belediyemiz personeline teşekkür ediyorum. Özverili çalışmaları sayesinde çok büyük bir aksaklık yaşanmadı ve kent içi trafik durmadan bu günleri atlattık. Önümüz halen kış. Yeni yağışlar bekleniyor. Biz belediye olarak hazırlıklıyız" diye konuştu.
(CM-AT-Y)

14.01.2013 11:56:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT