1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kar,Kış,Tipi Cenaze Aracına Geçit Vermedi (Cenaze 5 Saat Mahsur Kaldı !)

Kar,Kış,Tipi Cenaze Aracına Geçit Vermedi (Cenaze 5 Saat Mahsur Kaldı !)

Kar,Kış,Tipi Cenaze Aracına Geçit Vermedi (Cenaze 5 Saat Mahsur Kaldı !)
A+A-

Yolcu otobüsünde fenalaşan altmış dokuz yaşındaki İbrahim Aydın kaldırıldığı hastanede vefat etti.hastane morgundan alınan İbrahim Aydın’ın cenazesi öğle namazından sonra Mahdumlar mahallesinde toprağa verilmek üzere yola çıktı ancak tipi kar geçit vermed

Yolcu otobüsünde birden fenalaşarak kaldırıldığı hastanede vefat eden 69 yaşındaki adamın cenazesi yoğun kar ve tipi nedeniyle yolda mahsur kaldı.

Sakarya İli Taraklı İlçesi Mahdumlar Mahallesi’nden 69 yaşındaki İbrahim Aydın Taraklı-Adapazarı arasında yolcu otobüsünde Karaçam yakınlarında dün saat 12: 30 sularında birden fenalaştı. Otobüs ile Toyota Hastanesi’ne kaldırılan Aydın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bu sabah hastane morgundan alınan İbrahim Aydın’ın cenazesi öğle namazından sonra Mahdumlar mahallesinde toprağa verilmek üzere yola çıktı. Ancak yoğun kar ve tipi nedeniyle cenaze aracı Taraklı Geyve yolunda Soğuksu yakınlarında mahsur kaldı.

Karayolları ekiplerinin yolu açma çalışmaları ile tek şerit açılan yolda cenaze aracının yola çıktığı ve cenazenin ikindi namazından sonra defnedileceği bildirilmesine rağmen yolda kar yağışı fırtına ve kürtün nedeniyle yol tekrar kapandı. Cenaze aracı yolda kaldı. Aydın’ın cenazesinin Perşembe günü toprağa verileceği duyuruldu.

A+A-

HABERE YORUM KAT