1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "karımla Evleniyorum"a Yoğun İlgi

"karımla Evleniyorum"a Yoğun İlgi

karımla Evleniyoruma Yoğun İlgi
A+A-

Adana Devlet Tiyatrosu (ADT) yapımı olan ve geçen sezon seyirciyle buluştuğu günden itibaren tiyatro severlerin beğenisini toplayan "Karımla Evleniyorum (Nikah Kağıdı)" adlı oyun tekrar seyircisiyle b

Adana Devlet Tiyatrosu (ADT) yapımı olan ve geçen sezon seyirciyle buluştuğu günden itibaren tiyatro severlerin beğenisini toplayan "Karımla Evleniyorum (Nikah Kağıdı)" adlı oyun tekrar seyircisiyle buluştu.
Geçen hafta seyirciden yoğun ilgi görerek yaklaşık bin 500 seyirciye ulaşan oyun, bu hafta da 11 Aralık Salı, 12 Aralık Çarşamba, 13 Aralık Perşembe, 14 Aralık Cuma günü saat 20.00'de, 15 Aralık Cumartesi günü saat 15.00 ve 20.00'de Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesinde perde açacak.
Ephraim Kishon'un yazdığı, Ali Hürol'un yönettiği, sevginin, saygının azaldığı ve sadece nikahlı oldukları için evliliklerini sürdüren çiftlerin düştükleri durumu anlatan 2 perdelik komedi oyunun, dekor tasarımı Behlüldane Tor'a, kostüm tasarımı Fatma Sarıkurt'a , ışık tasarımı ise Özer Kuşkaya'ya ait.
Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi'nde "Karımla Evleniyorum" adlı oyunla perde açan Adana Devlet Tiyatrosu, 12 Aralık Çarşamba, 13 Aralık Perşembe, 14 Aralık Cuma günü saat 18.00'de, Zeynep Kaçar'ın yazdığı, N.Fırat Demirağ'ın yönettiği "Dış Ses" adlı oyunu Fuaye Sahne'de sahneleyecek.
Küçük seyirciler için ise 12 Aralık Çarşamba günü saat 14.00'de, 16 Aralık Pazar günü saat 11.00'de "Define Adası" adlı çocuk oyunu perde açacak.
(ADN-Y)

10.12.2012 15:12:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT