1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kargı'da Karne Heyecanı

Kargı'da Karne Heyecanı

Kargıda Karne Heyecanı
A+A-

Çorum'un Kargı ilçesinde 2012-2013 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesiyle birlikte bin 927 öğrenci karne heyecanı yaşadı. Öğrencilerin karne heyecanına Kargı Kaymakamı Selçuk Haskı

Çorum'un Kargı ilçesinde 2012-2013 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesiyle birlikte bin 927 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Öğrencilerin karne heyecanına Kargı Kaymakamı Selçuk Haskırış, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd .Bçvş Kadir Bozdağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Küçükaydın da ortak oldu.
Atatürk İlköğretim Okulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Kaymakam Haskırış, sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden Haskırış, "Başarı ancak planlı bir şekilde ders çalışmaktan geçer. Düzenli şekilde çalışarak bu yıl iyi liseleri kazanmanızı bekliyorum" dedi.
Haskırış ayrıca öğrencilerin başarı durumlarını anlık olarak takip ettiğini belirterek, son deneme sınavında puanını yükselten öğrencilere hediyeler verdi.
Kaymakam Haskırış daha sonra Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek öğrencilere karnelerini dağıtarak öğretmenlerle sohbet etti.
(TOA-BÖ)

25.01.2013 17:39:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT